سبد خرید
0 گزینه‌ها - 0 ریال
سبد شما در حال حاضر خالی است!
محصول شما هزینه

پرداخت و ارسال

سوالات متداول

سوالات متدوال:

  • محل فعالیت مجتمع تولید سنگ نمکستان کجاست؟

مجتمع تولیدی نمکستان در شهر اصفهان و در منطقه کارگاهی اصغرآباد واقع است. منتهی با توجه به ساز و کارهای پیش بینی شده امکان ارسال سفارش به اقصی نقاط کشور فراهم گردیده است.

  • چگونه میتوان سفارش خود را ثبت کرد؟

 بهترین روش برای خرید از ماو ثبت سفارش مراجعه به فروشگاه اینترنتی نمکستان به آدرس www.namak-stone.ir و ثبت سفارش می باشد. در وبسایت ما موجودی همه محصولات به همراه  قیمت فروش آنها و همچنین ابعاد و وزن محصولات نیز درج گردیده است.

  • نوع روشنایی محصولات و میزان برق مصرفی آن به چه صورت است؟

داخل اکثر محصولات، چراغ ال ای دی 3 وات با قابلیت اتصال به برق شهری به همراه سیم پرس شده متصل گردیده است.  در ضمن لامپ ال ای دی داخل سنگ در صورت معیوب شدن به راحتی قابل تعویض است.

  • شرایط خرید به صورت عمده به چه صورت است؟

مجتمع نمکستان برای فروش محصولات خود در حجم گسترده شرایط ویژه ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. به نحوی که برای خریدهای بالاتر از 100 هزار تومان 30 درصد(با کد تخفیف up100) ، خریدهای بالاتر از 300 هزار تومان 35 درصد(با کد تخفیف up300) و برای خریدهای بالاتر از 500 هزار تومان 40 درصد تخفیف (با کد تخفیف up500  (در نظر گرفته است.

  • چقدر طول می کشد که کالا پس از ثبت سفارش به دست ما برسد؟

 زمان تحویل سفارشات از زمان ثبت سفارش در وبسایت نمکستان برای شهر اصفهان چهار روز کاری (از طریق اسنپ و با پرداخت نقدی هزینه از سوی مشتری)  و در دیگر مراکز استان ها هفت روز کاری و از طریق پست سفارشی خواهد بود. با توجه به قراداد منعقد شده با پست جمهوری اسلامی ایران مامور پست بعد از تحویل مرسوله در آدرس پستی ثبت شده در سیستم، هزینه ارسال را به صورت نقدی از مشتری دریافت خواهد کرد. ذکر این نکته ضروی است که ارسال سفارشات حجیم از طریق باربری بوده که علاوه بر حفظ کیفیت محصول، هزینه ارسال نیز به نحو چشمگیری کاهش می یابد.

  • هزینه ارسال کالا به چه صورت پرداخت می گردد؟

در شهر اصفهان مشتریان با پرداخت مبلغی کمتر از حدود ده هزار تومان می توانند مرسوله خود رو از پیک اسنپ و یا تپ سی دریافت کنند. در دیگر مراکز استان ها و شهرستان ها نیز بر اساس حجم سفارش و فاصله مقصد تا شهر اصفهان هزینه ها بر اساس پست سفارشی متفاوت خواهد بود که شما میتوانید از طریق لینک http://parcelprice.post.ir/Default.aspx هزینه ارسال مرسوله خود را محاسبه نمائید. لازم به ذکر است که به طور میانگین هزینه ارسال یکی از محصولات از طریق پست سفارشی برای اغلب نقاط کشور رقمی حدود 10 هزار تومان،برای ارسال همزمان دو محصول 15 هزار تومان و سه محصول 20 هزار تومان خواهد بود.

  • آیا امکان سفارش سنگ نمک با تصاویر اختصاصی وجود دارد؟

بله، این امکان با مراجعه به لینک طرح درخواستی در وبسایت نمکستان فراهم گردیده است.

  • آیا امکان سفارش محصولات بدون چراغ و یا بدون چاپ وجود دارد؟

بله این امکان وچود دارد ، همچنین هزینه سفارش محصولات بدون چراغ با چهار هزار تومان کسر هزینه و بدون چاپ با سه هزار تومان کسر هزینه محاسبه میشود.

شرایط استفاده

شرایط استفاده از کد تخفیف:

برای استفاده از کد تخفیف نمکستان، با نام کاربری خود کالای مورد نظر را انتخاب کرده و پس از بررسی جزئیات سفارش خود در قسمت ثبت کد تخفیف یکی از کدهای زیر را بسته به حجم سفارش خود وارد نموده و گزینه ثبت کد تخفیف را انتخاب نمائید. مبلغ کد تخفیف از مبلغ نهایی سفارش کسر خواهد شد.

کد تخفیف 25 درصدی، برای خریدهای بالاتر از یکصد هزار تومان : kdshcgdk

کد تخفیف 35 درصدی، برای خریدهای بالاتر از پانصد هزار تومان : ;iog;dfkgjv

کد تخفیف 40 برای خریدهای بالاتر از دو میلیون تومان : kdshcgdk

روش های پرداخت

-پرداخت از طريق درگاه اينترنتي

همگي کاربران مي‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طريق درگاه اينترنتي بانک‌هاي سامان و پارسيان در سايت نمکستان و يا از طريق پنل اينترنت بانک شخصي خود، هزينه سفارش خود را به صورت آنلاين پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خريد ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعي اين پرداخت براي سفارش است و نيازي به اطلاع دادن آن نيست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازي و ارسال مي‏‌شود.

توجه داشته باشيد که تحويل گيرنده سفارش هنگام دريافت کالا، بايد کارت شناسايي همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اينترنتي باعث ايجاد الويت و تسريع در پردازش سفارش کاربران مي‌شود.

   - چگونگي پرداخت اينترنتي

کاربران محترم سايت نمکستان مي‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌هاي ملي، صادرات، پارسيان، سامان، اقتصاد نوين، پاسارگاد، ملت، کشاورزي، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سينا و کارآفرين امکان خريد اينترنتي وجود دارد.هنگام پرداخت اينترنتي اطلاعات زير از شما پرسيده مي‌شود که پس از وارد کردن آنها و تاييد پرداخت، از موفقيت عمليات پرداخت خود مطلع مي‌شويد.

1- شماره 16 رقمي کارت

اين شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روي کارت درج شده است.

2- رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم

براي پرداخت اينترنتي لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خريد اينترنتي) کارت بانکي خود را فعال کرده باشيد.

رمز دوم (رمز خريد اينترنتي)، با رمزي که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏هاي خود پرداز وارد مي‌کنيد، تفاوت دارد. برخي از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اينترنتي را هنگام صدور کارت تحويل مي‌دهند، اما کارت بيشتر بانک‏‌ها در زمان تحويل، رمز خريد اينترنتي ندارند، براي فعال کردن رمز خريد اينترنتي، مي‏‌توانيد به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. سپس، در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتي، رمز خود را انتخاب کنيد.

3- کد CVV2

اين کد يک عدد ? يا ? رقمي است که پشت يا روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي بانکي درج مي‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان يک کد امنيتي در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي اينترنتي کاربرد دارد. اين کد روي کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌هاي ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسيان و... به صورت يک عدد 3 رقمي حک شده است يا در برخي کارت ها مانند بانک ملي 4 رقمي است.

4- تاريخ انقضا

تاريخ انقضا هم روي بيشتر کارت‌هاي بانکي حک شده است. اگر روي کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، مي‏‌توانيد از عدد 12 به جاي ماه و از 99 به جاي سال انقضاي کارت استفاده کنيد

اینماد

تماس با ما

بالا