سبد خرید
0 گزینه‌ها - 0 ریال
سبد شما در حال حاضر خالی است!
محصول شما هزینه

درباره فروشگاه

اتاق نمک

 

از دیگر فعالیت های مجتمع نمکستان مشاوره و مشارکت در حوزه طراحی و ساخت اتاقهای نمک (salt relaxation room) می باشد. اتاق های نمکی در ابتدا در بخش هایی از اروپا برای طیف گسترده ای از بیماری های تنفسی و پوست مورد استفاده قرار می گرفت. با راه اندازی یک اتاق نمک به روز و مدرن، زمینه ارائه خدماتی همچون فیزیوتراپی، ماساژ درمانی، انجام طب سوزنی و نمک درمانی (هالوتراپی) برای شما فراهم می آید. امکان راه اندازی و ایجاد این اتاق ها در فضاهایی همچون منازل، هتل ها، استخرها، مراکز ماساژ، یوگا و پیلاتس، سالن های زیبایی، مراکز توانبخشی و ترک اعتیاد و مهدهای کودک در همه جای دنیا رایج و فراگیر شده است. در زیر تعدادی از نمونه اتاق های نمک طراحی شده را می بینید.

 

درباره ما

مجتمع تولیدی نمکستان از انتهای سال 1391 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات نمکی آغاز و به یاری خداوند توانسته است موفقیت های چشمگیری در این زمینه کسب نماید. این مجموعه، گروهی متشکل از اساتید دانشکده معدن دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنین جمعی از هنرمندان شناسنامه دار از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی بوده که توانسته اند به کمک ذوق و توانایی های هنری  و تجهیزات به روز و کارآمد، محصولاتی بی بدیل در این زمینه خلق نمایند  . این مجموعه توانسته است به پشتوانه کارخانه سنگ تراشی و تامین سنگ نمک با کیفیت از معادن منطقه گرمسار، در زمینه تولید محصولات معماری درمانی و شفابخش، نظیر دکوراسیون و سازه های سنگ نمک بخش اعظمی از این بازار را در ایران در اختیار خود بگیرد. از این روی و به منظور گسترش و تنوع بخشی به روش های فروش، فروشگاه اینترنتی نمکستان راه اندازی گردید تا بهترین مقصد برای خرید سنگ نمک در ایران برای شما مشتریان عزیز باشد. تمامی ایرانیان می توانند چند صد طرح متنوع نمکی را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند. نمکستان با شرایط خرید متنوع و تحویل فوری تجربه خرید اینترنتی شیرینی را برای شما به ارمغان می آورد.

حریم خصوصی

نمکستان ضمن احترامي که براي حريم شخصي کاربران قائل است، براي خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخي امکانات وب سايت اطلاعاتي را از کاربران درخواست مي‌کند تا بتواند خدماتي امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتي مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌هاي نمکستان قانوني و مبتني بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد و طي فرايند خريد، فاکتور رسمي و بنا به درخواست مشتريان حقوقي گواهي ارزش افزوده صادر مي‌شود، از اين رو وارد کردن  اطلاعاتي مانند نام و کد ملي براي اشخاص حقيقي يا کد اقتصادي و شناسه ملي براي خريدهاي سازماني لازم است. همچنين آدرس  ايميل  و تلفن‌هايي که مشتري در پروفايل خود ثبت مي‌کند، تنها  آدرس ايميل و تلفن‌هاي رسمي و مورد تاييد مشتري است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌هاي شرکت از طريق آنها صورت مي‌گيرد.
بنابراين درج آدرس، ايميل و شماره تماس‌هاي همراه و ثابت توسط مشتري، به منزله مورد تاييد بودن صحت آنها است و در صورتي که اين موارد به صورت صحيح يا کامل درج نشده باشد، نمکستان جهت اطمينان از صحت و قطعيت ثبت سفارش مي‌تواند از مشتري، اطلاعات تکميلي و بيشتري درخواست کند.

اینماد

logo-samandehi

تماس با ما