سبد خرید
0 گزینه‌ها - 0 ریال
سبد شما در حال حاضر خالی است!
محصول شما هزینه

سوالات متداول

سوالات متدوال:

  • محل فعالیت مجتمع تولید سنگ نمکستان کجاست؟

مجتمع تولیدی نمکستان در شهر اصفهان و در منطقه کارگاهی اصغرآباد واقع است. منتهی با توجه به ساز و کارهای پیش بینی شده امکان ارسال سفارش به اقصی نقاط کشور فراهم گردیده است.

  • چگونه میتوان سفارش خود را ثبت کرد؟

 بهترین روش برای خرید از ماو ثبت سفارش مراجعه به فروشگاه اینترنتی نمکستان به آدرس www.namak-stone.ir و ثبت سفارش می باشد. در وبسایت ما موجودی همه محصولات به همراه  قیمت فروش آنها و همچنین ابعاد و وزن محصولات نیز درج گردیده است.

  • نوع روشنایی محصولات و میزان برق مصرفی آن به چه صورت است؟

داخل اکثر محصولات، چراغ ال ای دی 3 وات با قابلیت اتصال به برق شهری به همراه سیم پرس شده متصل گردیده است.  در ضمن لامپ ال ای دی داخل سنگ در صورت معیوب شدن به راحتی قابل تعویض است.

  • شرایط خرید به صورت عمده به چه صورت است؟

مجتمع نمکستان برای فروش محصولات خود در حجم گسترده شرایط ویژه ای را برای مشتریان در نظر گرفته است. به نحوی که برای خریدهای بالاتر از 100 هزار تومان 30 درصد(با کد تخفیف up100) ، خریدهای بالاتر از 300 هزار تومان 35 درصد(با کد تخفیف up300) و برای خریدهای بالاتر از 500 هزار تومان 40 درصد تخفیف (با کد تخفیف up500  (در نظر گرفته است.

  • چقدر طول می کشد که کالا پس از ثبت سفارش به دست ما برسد؟

 زمان تحویل سفارشات از زمان ثبت سفارش در وبسایت نمکستان برای شهر اصفهان چهار روز کاری (از طریق اسنپ و با پرداخت نقدی هزینه از سوی مشتری)  و در دیگر مراکز استان ها هفت روز کاری و از طریق پست سفارشی خواهد بود. با توجه به قراداد منعقد شده با پست جمهوری اسلامی ایران مامور پست بعد از تحویل مرسوله در آدرس پستی ثبت شده در سیستم، هزینه ارسال را به صورت نقدی از مشتری دریافت خواهد کرد. ذکر این نکته ضروی است که ارسال سفارشات حجیم از طریق باربری بوده که علاوه بر حفظ کیفیت محصول، هزینه ارسال نیز به نحو چشمگیری کاهش می یابد.

  • هزینه ارسال کالا به چه صورت پرداخت می گردد؟

در شهر اصفهان مشتریان با پرداخت مبلغی کمتر از حدود ده هزار تومان می توانند مرسوله خود رو از پیک اسنپ و یا تپ سی دریافت کنند. در دیگر مراکز استان ها و شهرستان ها نیز بر اساس حجم سفارش و فاصله مقصد تا شهر اصفهان هزینه ها بر اساس پست سفارشی متفاوت خواهد بود که شما میتوانید از طریق لینک http://parcelprice.post.ir/Default.aspx هزینه ارسال مرسوله خود را محاسبه نمائید. لازم به ذکر است که به طور میانگین هزینه ارسال یکی از محصولات از طریق پست سفارشی برای اغلب نقاط کشور رقمی حدود 10 هزار تومان،برای ارسال همزمان دو محصول 15 هزار تومان و سه محصول 20 هزار تومان خواهد بود.

  • آیا امکان سفارش سنگ نمک با تصاویر اختصاصی وجود دارد؟

بله، این امکان با مراجعه به لینک طرح درخواستی در وبسایت نمکستان فراهم گردیده است.

  • آیا امکان سفارش محصولات بدون چراغ و یا بدون چاپ وجود دارد؟

بله این امکان وچود دارد ، همچنین هزینه سفارش محصولات بدون چراغ با چهار هزار تومان کسر هزینه و بدون چاپ با سه هزار تومان کسر هزینه محاسبه میشود.

اینماد

تماس با ما

بالا